Spektrum VRANOVSKÉ NOVINKY

Bohatý džudistický víkend

Šport / Ďalšie športy / Bohatý džudistický víkend

V sobotu, 8. 10. 2011, hostilo mesto Vranov nad Topľou na ZŠ Lúčna dorastencov a juniorky I. ligy v džude. Konalo sa 3. kolo, ktoré s prehľadom vyhrali juniorky MŠK Vranov nad Topľou, vďaka čomu sa opäť zaradili na priebežné prvé miesto, a to náskokom 22 bodov pred druhou ZTS Dubnicou a treťou STU Bratislava.

Nedeľa, 9.10.2011, už patrila malým džudistom. Taktiež na ZŠ Lúčna sa konalo posledné 4. kolo regionálnej ligy žiakov a žiačok Východoslovenskej oblasti. Pretekári MŠK Vranov nad Topľou a Strediska záujmovej činnosti pri ZŠ Juh podali veľmi dobré výkony a z desiatich zúčastnených oddielov boli v tomto kole druhí. Celkovo po štyroch kolách obhájili minuloročné 3.miesto. Prví skončili džudisti z Michaloviec a druhí sú Bardejovčania.

O body za umiestnenie sa pričinili títo pretekári: Kategória super mini: do 22 kg R. Vyšňovský 1. miesto, do 31 kg A. Gurtler 1. miesto, do 40 kg L. Guman 1. miesto, Mini: do 30 kg P. Ihnátová 2. miesto, do 34 kg M. Chamajová 1. miesto, do 24 kg T. Demčák 1. miesto, do 30 kg E. Bombár 3. miesto, do 38 kg A. Veliký 2. miesto. Ml.ž.: do 40 kg M. Repková 1. miesto, do 46 kg S. Babiak 1. miesto, do 55 kg R. Slanina 2. miesto a F. Pavúk 3. miesto. St.ž.: do 52 kg S. Svoreňová 1. miesto a V. Veliká 2. miesto, do 55 kg A. Katica 1. miesto.